Stüdyo Dairelerimiz

₺/gecelik
Oylayın:

Salon, Mutfak, Yatak Odası, Banyo-Kür Havuzu Mutfağınızdan, salonunuza, yatak odanızdan, banyonuza kadar tüm yaşam alanlarınız ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Mutfaklarımızda dört kişilik bir ailenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak ekipmanlar yanında ankastre ocak, buzdolabı bulunmaktadır.

Salon, Mutfak, Yatak Odası, Banyo-Kür Havuzu Mutfağınızdan, salonunuza, yatak odanızdan, banyonuza kadar tüm yaşam alanlarınız ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Mutfaklarımızda dört kişilik bir ailenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak ekipmanlar yanında ankastre ocak, buzdolabı bulunmaktadır. Salonumuzda aileniz ile hoş vakitler geçirebileceğiniz oturma grubumuz hoş sohbetler edip, yemek yiyebileceğiniz yemek masamız ve internet e Wi-Fi üzerinden bağlanarak benzersiz bir televizyon deneyimi yaşayacağınız akıllı televizyonunuz bulunmaktadır. Yatak odalarımız, evinizi aratmayacak konforu ile dolabınızdan etajerinize, komidininizden makyaj masanıza, ortopedik yatağınızdan tüm aksesuarlara kadar tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Ayrıca dairenizde ki banyonuzda kaplıca kürü alacağınız termal havuzunuzda tüm yorgunluğunuzu atacak, sevdikleriniz ile Türk Hamamı ve termal su keyfini yaşayacağınız bir atmosfer sizler için oluşturulmuştur. Dairelerimizin ısıtması yerden ısıtma şeklindedir. Tüm dairelerimizde balkon bulunmaktadır.

REZERVASYON DİĞER DAİRELER

Ücretler dönemlere ve mevsimlere göre değişiklik gösterebilir. Bu durumlarda rezervasyon yaptığınızda telefon ve e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Çınar Termal ailesine katılmak ister misiniz?

Devre Satış Fiyat Tablosu

Peşin Fiyatı Vade Süresi (Ay) Peşinat Vadeli Fiyat
12,000.00 ₺ 24 2,000.00 ₺ 14,000.00 ₺