Gizlilik Sözleşmesi

Çınar Termal müşterilerinin gizliliğinin korunmasına kendini adamıştır.
Web sitemiz üzerinden girişi yapılarak Çınar Termal bilgi işlem merkezinde biriktirilen kişisel bilgilere büyük bir özen gösterilmekte ve bu bilgilerin güvenliğinin korunması ve uygun amaçlarla kullanımı için gerekli önlemler alınmaktadır.
Kişisel bilgileriniz, işleminizi gerçekleştirme amacı dışında, bilinçli olarak hiçbir şart altında üçüncü kişilere, sizin izniniz olmadan veya bu bilgiler için hukuki bir talep olmadığı sürece asla açıklanmayacaktır.
Bize verdiğiniz bilgilerinizi bizimle temas ederek sorgulayabilir veya kontrol edebilirsiniz.

Veri Güvenliği

Bu önlemler, verilerin toplanması, depolanması veri işlenmesi, güvenlik önlemlerinin dahili olarak kontrol edilmesi ile kişisel verilerin saklandığı sisteme izinsiz erişimlerin önlenmesi için fiziksel güvenlik korunmasına yönelik olarak yapılan çalışmaları kapsamaktadır.
Kişisel verilere erişim hakkını, Çınar Termal işlemlerini, iyileştirme çalışmalarını ve geliştirmeleri yerine getirebilmeleri için bu bilgilere ihtiyacı olan çalışanlara, taşeronlara ve Çınar Termal temsilcilerine vermekteyiz. Bu kişiler yapılan sözleşmeler ile söz konusu bilgilerin gizliliğini korumakla yükümlüdürler.

Güvenlik Politikası

Kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sağlanması amacı ile cinartermal.com.tr üzerinden sisteme giriş yaptığınızda 128 bit şifreleme teknolojisi kullanan SSL (Güvenli Soket Katmanı) verilerinizin güvenli bir şekilde transfer edilebilmesi için kullanılmaktadır.
Tarayıcınız SSL’i desteklemiyorsa, tarayıcınızı herhangi bir tarayıcının son sürümü ile güncellemenizi ve böylelikle yaptığınız işlemlerde güvenliği artırmanızı önermekteyiz. Aksi takdirde, kişisel bilgileriniz korunamayacaktır. Dolayısıyla, Çınar Termal bu konuda herhangi bir sorumluluk almamaktadır.