Çınar Tanıtım
ALIŞVERİŞİN SAĞLIKLI KEYFİ ÇINAR TERMAL, tüketicinin her tür ihtiyacını aynı anda ve bir arada karşılamayı amaçlayan çağdaş alışveriş anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır. Konuklar, ÇINAR TERMAL’de hem zengin seçenekler arasından kendine uygun olanı bulabilecek, hem de alışverişini rahat bir ortamda eğlenerek ve güvenle yapabilecektir.

BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE ARANAN HER ŞEY ÇINAR TERMAL, konuklarına bir alışveriş merkezinde aradıkları her şeyi eksiksiz sunacaktır. Kafeteryalarıyla, sinema salonları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, mescit ve diğer sosyal aktiviteler,

KUSURSUZ ALTYAPI İLE HER ŞEY YERLİ YERİNDE ÇINAR TERMAL’de; süpermarket ve sinemaların bulunduğu kattan otoparklara ulaşan yürüyen rampalar, alışveriş katları arasında yürüyen merdivenler, mağazalara kolay sevkıyat yapılabilmesini sağlayan servis koridorları, yük asansörleri bulunmaktadır. Yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri ile ÇINAR TERMAL, güvenli ve kolay alışverişin huzurunu yaşatacaktır. Güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, tüm ekiplerin ve ekipmanların sürekli denetimi, otomatik yangın söndürme sistemi, muhteşem bir ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ve profesyonel yönetimi ile ÇINAR TERMAL’de her şey yerli yerinde olacaktır.

MUTLU ÇOCUKLAR, SAĞLIKLI MÜŞTERİLER ÇINAR TERMAL,
çocukların ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak, eğlence ve gelişimlerine katkı yapacak şekilde tasarlanmış bir çocuk eğlence merkezini Gazlıgöl’li küçük müşterilerinin hizmetine sunacaktır.. ÇINAR’ın sağlıklı müşterileri şimdiye kadar hiçbir yerde uygulanmamış avantajlara ÇINAR KART ile kolayca ulaşabilecek, böylece müşteri memnuniyeti zirveye taşınacaktır.

Sizlere Su ile gelen sağlığı sunarken tatilinizin;
Konforlu,
Rahat,
Huzurlu,Eğlenceli geçebilmesi için sunulacak olan sosyal imkanlarımızdan bazıları;

Havuz içerisinde terapisler eşliğinde grup eksersizleri,
Gün içerisinde düzenlenecek olan animasyonlar,
Sabah sporları,
Havuz sporları,
Yüzme Kursları,
Türkü geceleri,
Sanatsal aktiviteler,
Hafta sonları ücretsiz gezi turları (Frig Vadisi, Dumlupınar Şehitliği, vs.)
Açık ve kapalı termal havuzlar,
Bayanlara özel termal havuzlar,
Çocuk havuzları,
Restaurant ve Pastahanelerimizin zengin mönü seçeneği ile her zevke ve damak tadına uygun yemekler,

Yemek esnasında, el kontrolü zayıf, normal çatal ve kaşıklarla yemek yerken döken misafirlerimiz için özel dizayn edilmiş, ayarlanabilir masalar istenilen tarafa doğru eğilerek rahatça yemek yemeleri sağlanacaktır.

Günlük bin kişiye hizmet verebilecek kapasitede olan Yörük çadırında farklı lezzetler,
Halı saha ve mini Basketbol Voleybol alanları,
Havalı atış poligonu ve bowling salonu,

Çocuklarınız için oyun parkları, Kreş, Her türlü ihtiyacınıza uygun fiyatlarla cevap verebilecek alışveriş merkezi, Huzurlu bir şekilde ibadetlerinizi yapabileceğiniz Bay ve Bayan Mescitleri,
Tüm alanlarda kablosuz internet imkanı, vs.

ÇINAR TERMAL de tüm kullanım alanları, hareket kısıtlılığı olan veya tekerlekli sandalye ve benzeri araçlarla hareket edebilen kişilerin rahatça her noktaya ulaşmaları için tasarlanmıştır.
Çınar Termalde; pek çok hastalığın tedavisi uzman doktor, hemşire ve sağlık ekibi tarafından Avrupa Standartlarında ekipmanla sağlık merkezlerinde sürdürülecektir.

Grup eksersiz odaları,
Isıtılmış havuzlar,
Sigara içilmeyen odalar,
Yaşlılar için düzenlenmiş özel banyolar Terapi Havuzu,
Tüm Vücut Elektrikli Banyo,
Dört hücre Elektrikli Banyo,
Su içi masajı,
Çalkantı Banyosu,
Tazyikli su,
Termal su ile birlikte yapılan Bitki Banyosu,

Fizik Tedavi Merkezinde; Doktor kontrolünde fiziksel rahatsızlığı bulunan hastalara veya engellilere yönelik özel havuz terapileri,
Bası Giderme Tedavisi,Kısa Dalga Diyatermi,Elektro Terapi, Ultrason, High Tone Tedavi, Yüzeysel Isı Uygulamaları,
Compex Elektro Terapiler.

Yaşlı veya engelli olmak artık çaresizlik değil!

Bu mekanlarda yaşarken hiç bir engelle karşılaşmayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yatağa yatması sırasında yardım alması gereken kişileri artık kimse yatağa yatırmak için kucaklarına almayacak veya kaldırmak için kucaklamayacaklardır. Bu işlemler için özel olarak hazırlanmış liftlerle kolayca yatağına yatırılacak veya kalkarak sandalyelerine oturabileceklerdir.

Özel dizayn edilmiş tuvalet ve banyolar,
Havuza girmek isteyen bedensel engelliler için en son teknoloji tasarımıyla düzenlenmiş aqua lift sayesinde kimseden yardım almadan havuza girebilecekler,
Doğal volkanik tüften, zengin mineral içeriğine sahip steril halde getirilen çamur ile yapılan tedaviler,
Sauna,
Jakuzi,
Buhar Banyoları Masaj Odaları,
Kişisel bakım,
Cilt Bakımı,
Fitness Center,