Dublex Dairelerimiz

₺/gecelik
Oylayın:

Mutfağınızdan, salonunuza, yatak odanızdan, banyonuza kadar tüm yaşam alanlarınız ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Özel tasarım mutfaklarımızda dört kişilik bir ailenin genel ihtiyacını karşılayacak ekipmanlar yanında ankastre ocak, buzdolabı bulunmaktadır.

Mutfağınızdan, salonunuza, yatak odanızdan, banyonuza kadar tüm yaşam alanlarınız ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Özel tasarım mutfaklarımızda dört kişilik bir ailenin genel ihtiyacını karşılayacak ekipmanlar yanında ankastre ocak, buzdolabı bulunmaktadır. Salonumuzda aileniz ile hoş vakitler geçirebileceğiniz oturma grubumuz, hoş sohbetler edip yemek yiyebileceğiniz yemek masamız bulunmaktadır. Yatak odalarımız, evinizi aratmayacak konforu ile gardrobunuzdan etajerinize, komidininizden makyaj masanıza, ortopedik yatağınızdan aksesuarlara kadar tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiştir. Ayrıca dairenizde ki banyonuzda kaplıca kürü alacağınız termal havuzunuzda tüm yorgunluğunuzu atacak, sevdikleriniz ile Türk Hamamı ve termal su keyfini yaşayacağınız bir atmosfer sizler için oluşturulmuştur. Dairelerimizin ısıtması yerden ısıtma şeklindedir. Tüm dairelerimizde balkon bulunmaktadır.

REZERVASYON DİĞER DAİRELER

Ücretler dönemlere ve mevsimlere göre değişiklik gösterebilir. Bu durumlarda rezervasyon yaptığınızda telefon ve e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Çınar Termal ailesine katılmak ister misiniz?

Devre Satış Fiyat Tablosu

Peşin Fiyatı Vade Süresi (Ay) Peşinat Vadeli Fiyat
12,000.00 ₺ 24 2,000.00 ₺ 14,000.00 ₺